Kim jesteśmy?

Otsu.pl jest dwuosobowym studiem założonym w 2018 roku przez dwóch pasjonatów programowania webowego - Macieja Witkowskiego i Radosława Kamińskiego.

Oferujemy szeroki zakres usług związanych z  web designem. Tworzymy strony i wizytówki internetowe. Pomożemy Ci z wyborem usług hostingowych, a także zaoferujemy możliwość skorzystania z naszych. Przeprowadzimy również przez proces zakupu i rejestracji Twojej domeny. Upewnimy się, że Twoja witryna będzie prawidłowo indeksowana przez popularne wyszukiwarki internetowe (Google, Bing, Yahoo i inne).

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze strony i wizytówki internetowe były nowoczesne, dopracowane i spełniające wszelkie Twoje oczekiwania. Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów. Przywiązujemy wagę do estetyki i dbamy o każdy szczegół. Służymy także radą, z nami nie musisz mieć pomysłu na stronę!
Jesteśmy młodym, ambitnym zespołem, który stale poszerza swoje horyzonty.Przyłącz z nami biznes do internetu!

Nasz team:

Maciej Witkowski
Zdjęcie Macieja Witkowskiego - jednego z właścicieli firmy

Prostota jest szczytem wyrafinowania.~Leonardo da Vinci

Jestem ambitnym pasjonatem programowania z zamiłowaniem do sztuki i literatury. Uczęszczam do technikum informatycznego w Łodzi. Oprócz kodowania interesuję się filozofią, psychologią i logiką. Wierzę, że kluczem do osiągnięcia swoich celów jest determinacja. Stale staram się poszerzać moją wiedzę w wielu kierunkach. Stylistycznie jestem ogromnym fanem podejścia minimalistycznego. Wierzę, że jest kluczem do dobrego doświadczenia użytkownika.
Radosław Kamiński
Zdjęcie Radosława Kamińskiego - jednego z właścicieli firmy

Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko trudne do wykonania.~Aleksander Wielki

Jestem młodym, ambitnym uczniem technikum o profilu informatycznym w Łodzi. Programowaniem interesuję się już od małego, co pozwoliło mi na wczesne rozwinięcie potrzebnych w tej dziedzinie umiejętności takich jak analiza problemu i logiczne myślenie. To co robię, staram się robić jak najlepiej, a dzięki pozytywnemu nastawieniu do świata oraz rozsądnej determinacji, szybko się nie poddaję. Lubię spędzać czas na dworzu podziwiając przyrodę. Zadziwia mnie jej piękno i prostota przy zachowaniu użyteczności. Takie chciałbym tworzyć strony. Ładne, proste, użyteczne i idealnie intuicyjne.